Přípravné kurzy k přijímačkám na střední školy

To dáš! Přijímačky nanečisto

Již třetím rokem čekají na uchazeče o studium na středních školách jednotné přijímací zkoušky z dílny CERMATu. Jedinečný projekt To dáš! Přijímačky nanečisto je tu pro všechny žáky devátých tříd, kteří se chtějí pořádně připravit na jednotnou přijímací zkoušku.

pripravny-kurz-prijimaci-zkousky-stredni-skoly-to-das

komerční prezentace projektu “to dáš”

Co je naším cílem?

Naší hlavní prioritou je spokojenost a úspěch našich žáků. Již druhým rokem pořádáme přípravné kurzy, které si kladou za cíl připravit žáky devátých tříd na jednotnou přijímací zkoušku. Máme skvělý tým kvalifikovaných pedagogů, kteří mají s přípravou na přijímací zkoušky mnohaleté zkušenosti. Věříme, že nic není nemožné a každý má šanci dostat se na svoji vysněnou školu. Připravíme každého, ať už se hlásí na gymnázium, střední odbornou školu nebo na odborné učiliště. S námi to dáš!

Jak to u nás probíhá?

Každou sobotu až do dubna pořádáme Přijímačky nanečisto v prostorách Střední školy gastronomické a hotelové v Braníku. Začínáme vždy od 9:00 a až do 13:45 se snažíme, abychom co nejlépe připravili naše žáky na dubnovou zkoušku naostro. Žáci si vždy napíší dva testy – jeden z matematiky a druhý z češtiny. Záznamové archy, do kterých žáci píší své výsledky, ihned opravíme a žáci si je odnáší domů spolu s testovým zadáním a klíčem se správným řešením. Testy jsou každý týden originální, tvoří je pro nás učitelé, kteří v minulosti již testy tvořili – a to mnohdy přímo pro CERMAT. Vždy dodržujeme formát testu jako má CERMAT – čas, struktura otázek, četnost typových úloh i systém bodování je u nás stejný.

Po každém testu následuje hodina výkladu s pedagogem, který s žáky test důkladně projde, vysvětlí typové úlohy a upozorní na záludnosti a chytáky. Samozřejmostí je zodpovězení všech dotazů, které žáci mohou mít. Žáci tedy na konci dne odchází s vytištěnými materiály (testové zadání, opravený a obodovaný záznamový arch, klíč se správným řešením) z obou předmětů a po dvou hodinách výuky s pedagogy. Kromě toho ve své osobní zóně on-line z pohodlí domova uvidí, jak se se svým bodovým skóre umístili v porovnání s ostatními účastníky termínu. Jídlo a pití je zajištěno po celý den. Všechny potřebné informace naleznete na našem webu v sekci Jak fungují naše zkoušky nanečisto.

Proč se připravovat zrovna u nás?

96 % našich žáků z minulého roku se dostalo alespoň na jednu zvolenou školu, 70 % se dostalo dokonce na obě. 95,2 % našich žáků nám v dotaznících uvedlo, že jim To dáš! Přijímačky nanečisto pomohly k lepšímu a pohodovějšímu zvládnutí přijímacích zkoušek. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a snažíme se ji okamžitě reflektovat. Na konci každého termínu od nás žáci i rodiče dostanou dotazníky, na základě kterých se snažíme každý termín zlepšovat. Zároveň jsme v Praze jediní, kteří se pravidelně v přesném CERMAT formátu zaměřují na jednotné přijímací zkoušky pro deváťáky.
cermat-pripravne-kurzy-prijimacky-ss-to-das
Jeden termín Přijímaček nanečisto i s výukou a materiály Vás navíc vyjde na méně než 550 Kč!

Jak se přihlásit?

Doporučujeme přihlásit se k nám s předstihem. Učinit tak můžete zakoupením kurzů v našem e-shopu. Po zakoupení Vám bude vygenerován vstup do osobní zóny, kde si termíny Přijímaček nanečisto zvolíte podle svých časových možností. Nabízíme i výhodné balíčky předplatného po 3, 5, 10 nebo 15 kurzech. Jeden kurz obsahuje vstup na jeden Vámi vybraný termín, který zahrnuje test z matematiky a češtiny, výklad s učitelem u obou předmětů, všechny vytištěné materiály, přístup do on-line osobní zóny a svačinku s pitím.

Chci si vyzkoušet přijímací zkoušky nanečisto!