Přípravné kurzy k přijímačkám na střední školy

To dáš! Přijímačky nanečisto

Pokud míříte na obor zakončený maturitou, pak vás čeká jednotná přijímací zkouška z dílny CERMATu. Jedinečný projekt To dáš! Přijímačky nanečisto je tu pro všechny žáky devátých tříd, kteří chtějí jednotnou přijímací zkoušku zvládnout v klidu a s přehledem.

pripravny-kurz-prijimaci-zkousky-stredni-skoly-to-das

komerční prezentace projektu “to dáš”

Jak vám pomůžeme?

Již čtvrtým rokem pořádáme přípravné kurzy, které již připravily tisíce deváťáků na jednotnou přijímací zkoušku. Máme skvělý tým kvalifikovaných pedagogů, kteří třeba sami pracovali v Cermatu a mají s přípravou na přijímací zkoušky mnohaleté zkušenosti. Nic není nemožné a že každý má šanci dostat se na svoji vysněnou školu. Připravíme každého, ať už se hlásí na gymnázium, střední odbornou školu nebo na odborné učiliště. S námi to dáš!

Rodiče – jsme tu pro vás

Chápeme, že jako rodiče máte starostí nad hlavu. Připravili jsme proto pro vás věcnou a praktickou přednášku pro rodiče deváťáků, v níž vás provedeme celým procesem přijímacího řízení. Dozvíte se jak vybrat školu, podat přihlášku, pomoci dítěti s přípravou a s přehledem vyřešit všechnu administrativu.

Přednášky jsou zdarma a všichni jsou vítáni. Kromě našeho povídání je samozřejmě pro vás káva, dobrý koláč a stručné shrnutí důležitých informací do e-mailu.

Chci přijít na přednášku o přijímacích zkouškách CERMAT (zdarma)!

Jak to u nás probíhá?

Každý víkend (v sobotu a některé neděle) až do dubna pořádáme Přijímačky nanečisto v prostorách Střední školy gastronomické a hotelové v Braníku. Začínáme vždy od 9:00 a až do 13:45 vás připravujeme. Příprava probíhá formou “hraní si na ostrou zkoušku”.
Za jeden den u nás si napíšete dva testy – jeden z matematiky a druhý z češtiny. Záznamové archy, do kterých píšete své výsledky, ihned opravíme a odnášíte si je domů spolu s testovým zadáním a klíčem se správným řešením. Žádné čekání! Testy jsou každý týden originální, tvoří je pro nás učitelé, kteří v minulosti již testy tvořili – a to mnohdy přímo pro CERMAT. Vždy dodržujeme formát testu jako má CERMAT – čas, struktura otázek, četnost typových úloh i systém bodování je u nás stejný.

Chci o zkouškách nanečisto ve škole vědět více!

Po každém testu následuje hodina výkladu s pedagogem, který s žáky test důkladně projde, vysvětlí typové úlohy a upozorní na záludnosti a chytáky. Samozřejmostí je zodpovězení všech dotazů, které žáci mohou mít. Žáci tedy na konci dne odchází s vytištěnými materiály (testové zadání, opravený a obodovaný záznamový arch, klíč se správným řešením) z obou předmětů a po dvou hodinách výuky s pedagogy. Kromě toho ve své osobní zóně on-line z pohodlí domova uvidí, jak se se svým bodovým skóre umístili v porovnání s ostatními účastníky termínu. Kromě toho je vaše osobní zóna nabitá tipy a triky, radami pro rodiče, ale i dalšími zkušebními testy zdarma. Nově také nabízíme unikátní databázi, kde vidíte, jestli vám váš současný “cvičný” výsledek stačí k přijetí na školu, na kterou se hlásíte.

Jídlo a pití je zajištěno po celý den, těšit se můžete na domácí šťávu a svačinku. Všechny potřebné informace naleznete na našem webu v sekci Jak fungují naše zkoušky nanečisto.

V čem jsme lepší než ostatní?

Jsme jediní v Praze, kdo se pravidelně v přesném CERMAT formátu zaměřuje na jednotné přijímací zkoušky pro deváťáky. Děláme to s láskou a tisíce spokojených deváťáků jsou toho důkazem. Podívejte se, co o nás říkají rodiče (jejich zkušenosti s přijímací zkouškou CERMAT). Nenechte se odbýt zastaralými testy, nepříjemnými lektory a nudným zbytečným doučováním.

A naše výsledky? Mluví samy za sebe: 96 % našich žáků z minulého roku se dostalo alespoň na jednu zvolenou školu, 70 % se dostalo dokonce na obě. 95,2 % našich žáků nám v dotaznících uvedlo, že jim To dáš! Přijímačky nanečisto pomohly k lepšímu a pohodovějšímu zvládnutí přijímacích zkoušek.

cermat-pripravne-kurzy-prijimacky-ss-to-das
Jeden termín Přijímaček nanečisto i s výukou a materiály Vás navíc vyjde už od 320 Kč!

Chci se přihlásit! Co teď?

Místa se nám rychle plní, ale rádi vás přivítáme na palubě. Určitě se ale musíte přihlásit s předstihem. Učinit tak můžete zakoupením kurzů v našem e-shopu (“přijímačkový den nanečisto”). Po zakoupení Vám bude vygenerován vstup do osobní zóny, kde si termíny Přijímaček nanečisto zvolíte podle svých časových možností. Nabízíme i výhodné balíčky předplatného po 3, 5, 10 nebo neomezené, kdy k nám chodíte pořád. Jeden kurz obsahuje vstup na jeden Vámi vybraný termín, který zahrnuje test z matematiky a češtiny, výklad s učitelem u obou předmětů, všechny vytištěné materiály, přístup do on-line osobní zóny a svačinku s pitím.

Chci si vyzkoušet jednotné přijímací zkoušky nanečisto pro deváťáky!

Tím to nekončí – přijímačky nanečisto na doma

Kromě kurzů, kdy k nám o víkendu chodíte a zkoušíte si testy nanečisto nabízíme ještě kvalitní přípravu, kterou můžete dělat z pohodlí domova. Díky kompletnímu videorozboru testů pochopíte řešení všech typů úloh. Videorozbor můžete přehrát klidně 50x a kdykoli se ke všem materiálům během školního roku vrátit.

Dělá vám v testech problém určitý typ úloh, ale nechcete další učebnici nebo nudné doučování? Chápeme vás. Proto nabízíme stručně a přehledně zpracované jednotlivé okruhy látky tak, abyste se cíleně připravovali na to, co vám nejde. Rychle, úspěšně a bez zahlcování.

Chci vědět více o rozšířené přípravě na jednotné přijímačky z 9. třídy!