Archiv pro rubriku: Řešení

Výsledky a řešení přijímacích zkoušek na střední školy z matematiky. Řešené příklady státních přijímaček online a zdarma.

Výsledky přijímacího testu z českého jazyka na osmileté obory 2021 2. termín

Jak jste si vedli u státních přijímacích zkoušek na osmiletá gymnázia v roce 2021 v 2. termínu? Nový Amos vám přináší orientační výsledky přijímacího testu z českého jazyka 2021 na osmiletá gymnázia – 2. řádný termín. Porovnejte své vlastní odpovědi se správnými odpověďmi a zjistěte tak, zda jste u přijímacího testu uspěli. Výsledky přijímacího testu z češtiny na gymnázia můžete sdílet se svými spolužáky a přáteli a porovnat si své výsledky a hodnocení navzájem. Mnoho úspěchů u státních přijímaček vám přeje Nový Amos.
Celý příspěvek

Výsledky přijímacího testu z českého jazyka na šestileté obory 2021 2. termín

Podívejte se na orientační výsledky přijímačkového testu na šestiletá gymnázia 2021 2. termín a porovnejte s nimi své vlastní výsledky. Zjistíte tak, jestli jste u testu z českého jazyka u přijímaček uspěli. Výsledky sdílejte se svými přáteli a spolužáky, kteří také čekají na to, jak u letošních přijímaček dopadnou. Nový Amos přeje všem uchazečům mnoho úspěchů, nejen u češtiny, ale i matematiky, která byla i letos součástí státních přijímaček. Ať to vyjde, a na tu svou vysněnou školu se dostanete.
Celý příspěvek

Řešení přijímacího testu z matematiky pro osmileté obory 2021 2. termín

Podívejte se na řešení a detailní postupy příkladů z matematického testu k přijímacím zkouškám na osmiletá gynázia. Řešení přijímacího testu z matematiky 2021 pro osmileté obory – 2. termín vám poslouží k přípravě na přijímací zkoušky z matematiky, kdy si můžete v klidu a teple domova přijímací testy vyzkoušet a poté díky detailním řešením zkontrolovat a trénovat tak na svůj vlastní ostrý termín přijímacích zkoušek na gymnázia. Čím více maturitních testů ke státním přijímačkám z matematiky si nanečisto vypracujete, tím lépe. Celý příspěvek

Řešení přijímacího testu z matematiky pro šestileté obory 2021 2. termín

Podívejte se na detailní postupy řešení přijímacího testu z matematiky 2021 pro šestileté obory – 2. termín, které pro vás již tradičně vypracoval Nový Amos. Porovnejte si je s vašimi vlastními řešeními a zjistěte tak, jak jste si vedli. Dále vám také může posloužit k přípravě na právě ty vaše přijímací zkoušky z matematiky. Čím více testů ke státním přijímačkám z matematiky si nanečisto vypracujete, tím lépe. Nový Amos přeje všem uchazečům mnoho úspěchů. Celý příspěvek

Výsledky přijímacího testu z českého jazyka na šestileté obory 2021 1. termín

Tak jaké byly státní přijímačky na šestiletá gymnázia z českého jazyka v roce 2021? Podívejte se na orientační výsledky přijímačkového testu a porovnejte s nimi své vlastní výsledky. Zjistíte tak, jestli jste u testu z českého jazyka u přijímaček uspěli. Výsledky sdílejte se svými přáteli a spolužáky, kteří také čekají na to, jak u letošních přijímaček dopadnou. Nový Amos přeje všem uchazečům mnoho úspěchů, nejen u češtiny, ale i matematiky, která byla i letos součástí státních přijímaček. Ať to vyjde, a na tu svou vysněnou školu se dostanete.
Celý příspěvek

Výsledky přijímacího testu z českého jazyka na osmileté obory 2021 1. termín

Jak jste dopadli u státních přijímacích zkoušek na osmiletá gymnázia v roce 2021 v 1. termínu? Nový Amos vám přináší orientační výsledky přijímacího testu z českého jazyka 2021 na osmiletá gymnázia – 1. řádný termín. Porovnejte své vlastní odpovědi se správnými odpověďmi a zjistěte tak, jestli jste u přijímacího testu uspěli. Výsledky přijímacího testu z češtiny na střední školy můžete sdílet se svými spolužáky a přáteli a porovnat si své výsledky a hodnocení navzájem. Mnoho úspěchů u státních přijímaček vám přeje Nový Amos.
Celý příspěvek

Řešení přijímacího testu z matematiky pro osmileté obory 2021 1. termín

Prohlédněte si řešení a detailní postupy příkladů z matematického testu k přijímacím zkouškám na osmiletá gymnázia. Řešení přijímacího testu z matematiky 2021 pro osmileté obory – 1. termín vám poslouží k přípravě na přijímací zkoušky z matematiky, kdy si můžete v klidu a teple domova přijímací testy vyzkoušet a poté díky detailním řešením zkontrolovat a trénovat tak na svůj vlastní ostrý termín přijímacích zkoušek na gymnázia. Čím více maturitních testů ke státním přijímačkám z matematiky si nanečisto vypracujete, tím lépe. Celý příspěvek

Řešení přijímacího testu z matematiky pro šestileté obory 2021 1. termín

Prohlédněte si detailní postupy řešení přijímacího testu z matematiky 2021 pro šestileté obory – 1. termín, které pro vás již tradičně vypracoval Nový Amos. Porovnejte si je s vašimi vlastními řešeními a zjistěte, jak jste si vedli. Dále vám také může posloužit k přípravě na právě ty vaše přijímací zkoušky z matematiky. Čím více testů ke státním přijímačkám z matematiky si nanečisto vypracujete, tím lépe. Nový Amos přeje všem uchazečům mnoho úspěchů. Celý příspěvek

Řešení ostrého přijímacího testu z matematiky na střední školy 2021 2. termín

Jaké příklady se objevily u státní přijímací zkoušky z matematiky na střední školy 2021 pro čtyřleté obory ve druhém řádném termínu? Podívejte se na orientační výsledky společně s detailními postupy řešení, které pro vás již tradičně Nový Amos v den konání testu vypracoval. Výsledky a řešení vám také skvěle poslouží při přípravě na ostré státní přijímačky, které čekají na každého uchazeče o střední školu. Řešení a postupy matematických příkladů a úloh neváhejte sdílet se svými přáteli a spolužáky. Přejeme všem uchazečům mnoho úspěchů.
Celý příspěvek

Výsledky ostrého přijímacího testu z češtiny na střední školy 2021 2. termín

Nový Amos pro vás vypracoval orientační výsledky státních přijímacích zkoušek na střední školy z češtiny 2021 2. termín. Projděte si je a zhodnoťte, jak jste u testu obstáli. Všem uchazečům o maturitní středoškolské studium přejeme mnoho úspěchů u přijímaček. Zadání a výsledky přijímaček můžete také využít k přípravě na jakýkoliv jiný ročník státních přijímaček. Výsledky neváhejte sdílet se svými přáteli a spolužáky, kteří také čekají na to, jak u letošních přijímaček dopadnou. Ať to vyjde, a na tu svou vysněnou SŠ se dostanete.
Celý příspěvek