Archiv pro rubriku: Řešení

Výsledky a řešení přijímacích zkoušek na střední školy z matematiky. Řešené příklady státních přijímaček online a zdarma.

Výsledky přijímacího testu z českého jazyka na šestileté obory 2024 2. termín

Jak dopadly vaše výsledky ve druhém termínu státních přijímacích zkoušek na šestileté obory vzdělávání v roce 2024? Nový Amos poskytuje podrobný přehled výsledků z českého jazyka. Zjistěte, jak jste si na zkoušce počínali porovnáním vašich odpovědí s těmi správnými. Máte také možnost sdílet výsledky se spolužáky a přáteli a provést vzájemné srovnání. Přejeme vám mnoho úspěchů nejen v přijímacích zkouškách, ale i ve vašem dalším vzdělávání a budoucích výzvách nejen při studiu na střední škole. S pozdravem tým NovýAmos.cz.
Celý příspěvek

Výsledky přijímacího testu z českého jazyka na osmileté obory 2024 2. termín

Jak se vám vedlo v druhém termínu státních přijímacích zkoušek na osmiletá gymnázia v roce 2024? Nový Amos nabízí podrobný přehled výsledků z českého jazyka pro první regulérní termín. Ověřte si správnost vašich odpovědí a zjistěte, jak jste na zkoušce dopadli. Máte také možnost sdílet své výsledky se spolužáky a přáteli, aby jste si je mohli navzájem porovnat. Přejeme vám úspěch nejen v přijímacích zkouškách z češtiny, ale i ve vašem dalším studiu na Vámi zvolené škole a rovněž i v životě. S pozdravem tým NovýAmos.cz.
Celý příspěvek

Řešení přijímacího testu z matematiky pro šestileté obory 2024 2. termín

Podívejte se na podrobné řešení přijímacího testu z matematiky pro šestileté obory – 2. termín roku 2024, které pro vás připravil Nový Amos. Srovnejte tato řešení se svými odpověďmi a zjistěte, jak jste na tom. Toto srovnání vám může pomoci v přípravě na vaše nadcházející matematické přijímací zkoušky. Čím více matematických testů si předem vyzkoušíte, tím lépe budete připraveni. Nový Amos vám přeje hodně úspěchů ve vašem úsilí v přijímačkách pro šestileté obory studia.
Celý příspěvek

Řešení přijímacího testu z matematiky pro osmileté obory 2024 2. termín

Zkontrolujte si předběžné výsledky a podrobné postupy řešení z matematického testu, který je součástí přijímacích zkoušek na osmiletá gymnázia. Úplné řešení testu pro druhý termín v roce 2024 pro osmileté obory vám poskytne nástroje pro účinnou přípravu na matematické přijímací zkoušky. V domácím prostředí si můžete testy vyzkoušet, a pomocí detailních řešení si ověřit správnost vašich odpovědí, což vám pomůže se lépe připravit na skutečné přijímací zkoušky na gymnázia.
Celý příspěvek

Výsledky přijímacího testu z českého jazyka na šestileté obory 2024 1. termín

Jaké byly vaše výsledky v prvním termínu státních přijímacích zkoušek na šestileté studijní obory v roce 2024? Nový Amos vám přináší detailní přehled výsledků z českého jazyka. Porovnáním vašich odpovědí se správnými se dozvíte, jak jste si na zkoušce vedli. Taktéž máte možnost sdílet své výsledky s přáteli a spolužáky a vzájemně je porovnat. Přejeme vám hodně úspěchů nejen v přijímacích zkouškách z českého jazyka, ale i v dalším studiu a v budoucích výzvách. S pozdravem, a přáním jen toho dobrého i v životě a vůbec, mějte se fajn a hlavně zvládněte přijímačky v klidu. Tým Nový Amos.
Celý příspěvek

Řešení přijímacího testu z matematiky pro šestileté obory 2024 1. termín

Podívejte se na podrobné řešení přijímacího testu z matematiky pro šestileté obory – 1. termín roku 2024, které pro vás připravil Nový Amos. Srovnejte tato řešení se svými odpověďmi a zjistěte, jak jste na tom. Toto srovnání vám může pomoci v přípravě na vaše nadcházející matematické přijímací zkoušky. Čím více matematických testů si předem vyzkoušíte, tím lépe budete připraveni. Nový Amos vám přeje hodně úspěchů ve vašem úsilí v přijímačkách pro šestileté obory studia a dalším studiu na škole, kterou jste si vybrali. Ať se daří.
Celý příspěvek

Řešení přijímacího testu z matematiky pro osmileté obory 2024 1. termín

Prohlédněte si orientační výsledky a podrobné kroky řešení úloh z matematického přijímacího testu pro osmiletá gymnázia. Kompletní řešení matematického testu pro první termín v roce 2024 pro osmileté studijní obory vám umožní efektivně se připravit na matematické přijímací zkoušky. Můžete si v pohodlí domova testy vyzkoušet, následně si ověřit odpovědi díky detailním řešením a efektivně se tak připravovat na skutečné přijímací zkoušky na gymnázia.
Celý příspěvek

Výsledky přijímacího testu z českého jazyka na osmileté obory 2024 1. termín


Jaký byl váš výsledek v prvním termínu státních přijímacích zkoušek na osmiletá gymnázia v roce 2024? Nový Amos přináší přehled výsledků z českého jazyka pro první regulérní termín. Porovnejte si vaše odpovědi se správnými a zjistěte, jak jste na testu obstáli. Možnost sdílení výsledků s kamarády a spolužáky vám umožní vzájemně si výsledky porovnat. Přejeme vám mnoho úspěchů na přijímacích zkouškách nejen z českého jazyka a literatury. Rovněž mnoho úspěchů při studiu na nové škole, i do budoucna. Tým NovýAmos.cz
Celý příspěvek

Výsledky ostrého přijímacího testu z češtiny na střední školy 2024 2. termín

Prohlédněte si orientační výsledky státních přijímaček z českého jazyka pro rok 2024 ze druhého termínu, abyste viděli, jak jste si vedli. Jak je obvyklé, Nový Amos poskytuje přehled výsledků ihned v den konání zkoušek. Všem, kdo se ucházejí o místo na střední škole s maturitou, přejeme úspěch v přijímacím řízení. Zadání a výsledky mohou sloužit jako příprava pro další ročníky státních přijímacích zkoušek. Přejeme hodně štěstí ve všech přijímacích zkouškách, nejen v těch z českého jazyka.
Celý příspěvek

Řešení ostrého přijímacího testu z matematiky na střední školy 2024 2. termín

Prohlédněte si typy úloh, které byly zařazeny do státní přijímací zkoušky z matematiky pro čtyřleté studijní obory na střední školy v roce 2024, konané v druhém řádném termínu. Nový Amos vám, jak je již zvykem, poskytl orientační výsledky a detailní řešení na den zkoušky. Tyto informace jsou skvělým zdrojem pro vaši přípravu na budoucí oficiální přijímací zkoušky. Sdílejte řešení a metody řešení matematických úloh s přáteli a spolužáky. Přejeme všem uchazečům nejlepší možné výsledky a mnoho úspěchů při studiu na střední škole.
Celý příspěvek